Të Gjitha

Syze Djellu Emporio Armani

Pershendetje 👋 Kam gjetur nje pale syze djelli sot tek rruga e varrezave te deshmorve ne elbasan Dhe doja te publikoja syzet me vidjo qe kush i ka te vije ti mari duke e vertetuar qe jane te vetat kushdo qe mund ti kete

Humble pashaporte

Dokumenta

Corason

Corason vazhdon te jete i humbur😭 ! Ju lutemi kush e shikon ose e gjen te telefonoje familjen !! Shperblim shume i mire! +355 68 494 6415

Qen i humbur

Corason vazhdon te jete i humbur😭 ! Ju lutemi kush e shikon ose e gjen te telefonoje familjen !! Shperblim shume i mire! +355 68 494 6415

Kam humbur portofolin

Dje pasdite nga ora 18:30 me ka humbur nje portofol dhe kam patur brenda karten e identitetit, patenten, nje karte banke dhe disa para . Emri im eshte Arsen Hoxhaj , nuk kam rrjete socjale. Nese dikush e gjen , ju lutem qe te me kontaktoni ne kete numer 0699607577. Patjeter qe do te kete shperblim. Nuk ka problem dhe nese nuk jane parate , mjafton te kthehen dokumentat qe ka qene ne te .

Kam humbur portofolin

Sot pasdite nga ora 18:30 me ka humbur nje portofol dhe kam patur brenda karten e identitetit, patenten, nje karte banke dhe disa para . Emri im eshte Arsen Hoxhaj , nuk kam rrjete socjale. Nese dikush e gjen , ju lutem qe te me kontaktoni ne kete numer 0699607577. Patjeter qe do te kete shperblim. Nuk ka problem dhe nese nuk jane parate , mjafton te kthehen dokumentat qe kane qene ne te .

Humbet qeni

Corason ka humbur dje ! Ende nuk eshte gjetur ! Eshte pare per here tè fundit pranê BKT Laprakè. Per gjetjen e tij ofrohet shperblim ! +355 68 494 6415

Kam humbur nje portofol

Sot pasdite nga ora 18:30 me ka humbur nje portofol dhe kam patur brenda karten e identitetit, patenten, nje karte banke dhe disa para . Emri im eshte Arsen Hoxhaj , nuk kam rrjete socjale. Nese dikush e gjen , ju lutem qe te me kontaktoni ne kete numer 0699607577. Patjeter qe do te kete shperblim. Nuk ka problem dhe nese nuk jane parate , mjafton te kthehen dokumentat qe ka qene ne te .

Me ka humbur nje portofol

Pershendetje ! Sot pasdite nga ora 18:30 me ka humbur nje portofol dhe kam patur brenda karten e identitetit, patenten, nje karte banke dhe disa para . Emri im eshte Arsen Hoxhaj , nuk kam rrjete socjale. Nese dikush e gjen , ju lutem qe te me kontaktoni ne kete numer 0699607577. Patjeter qe do te kete shperblim.

Portofol i humbur

Pershendetje ! Sot pasdite nga ora 18:30 me ka humbur nje portofol dhe kam patur brenda karten e identitetit, patenten, nje karte banke dhe disa para . Emri im eshte Arsen Hoxhaj , nuk kam rrjete socjale. Nese dikush e gjen , ju lutem qe te me kontaktoni ne kete numer 0699607577. Patjeter qe do te kete shperblim.

Ka humbur qeni !

Corazon, qeni ka humbur qe dje ! Corason ka humbur dje he akoma nuk eshte gjetur Eshtè parè pèr herè tè fundit pranê BKT Laprakè. Per gjetjen e tij ofrohet shperblim ! +355 68 494 6415

Humbje Dokumenti

Kam humbur pashaporten shqiptare me emrin Olsian Halaberda dhe karten franceze qe i kam shume te rendesishme.Ka edhe shperblim.Ne daten 27.01.2023 ne Tirane nga qendra ne medrese ne oren 18:00.Ju lutemi.

Kart indetiteti

Me dat 27 janar e premte me ka humbur karta indetiteti lutem kush e ka gjetur te me kontaktoj ose te me shkruaj ne whats up. Faleminderit

Ka humbur një portofol

Përshëndetje, rrugës për Brezovice, sapo zbret Prevallen, te burimi është lënë një portofol mbi bagazhin e një makine dhe është harruar. Lutem personave që e kanë gjetur të kontaktojnë ne nr e tel të lene në njoftim. Faleminderit

Ka humbur portofoli

Përshëndetje, rrugës për Bre, sapo zbret Prevallen, te burimi është lënë një portofol mbi bagazhin e një makine dhe është harruar. Lutem personave që e kanë gjetur të kontaktojnë ne nr e tel të lene në njoftim. Faleminderit

Iphone 12 i vjedhur

Iphone 12 jeshil Esht edhe me mbrojtese jeshile u vodh dje ne terminalin e autobuzave tiran rreth ores 2 e gjys 3 mbasdite ju lutem kush e gjen te njoftoj pasi esht telefon plot me kujtime.

Kam gjetur nje portofol ysberisht

Nje portofol ngjyre bezhe

Portofol

Ka humbur portofol i kuq me nje shume parash te vogla dhe karte identiteti, tek casa italia- rruga e kasharit

Me ka humbur qeni

Diten e diele me ka humbur ky zagar ne zonen e Murrashit (pa shkuar ne Librazhd) rreth ores 17;00 eshte pare be rrugen kryesore tek vendi i quajtur "çezma", pa shkuar tek restorant Gjahtari. Kush e gjen eshte i lutur te me kontaktoj kundrejt nje shperblimi prej 200€.

Kam humbur portofolin

Nga ora 17:30 me ka humbur portofoli tek rruga margarita tutulani dhe rruga deshmoret e 4 shkurtit prane shkolles petroni niki drejt fondit shqiptar te zhvillmit kjo eshte rruga qe kam ecur ne kembe kur kam dale nga makina, dhe kisha ne portofol patente, karte identiteti, karta e bankes karten e punes dhe nje sasi e konsiderueshme leke, karte sim, ju lutem kush do qe e gjen do shperblehet flm dhe kontaktoni ne nr e cel 0693641717, flm
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat