Të Gjitha

Abone Studenti

Prsh. Kam gjet nje abone studenti dhe deshiroja t ja ktheja zonjes qe e ka.

Mace e humbur, Korce, lagjia 4

Macja ka 4 dite qe ka humbur ose e kane marre; ndodhet ne qytetin e Korces. Kush e sheh brenda mundesive te lajmeroje ne email ose ne nr telefoni. Kthejeni se e ka nje shtepi ku mezi e presin.

Aparat i humbur

Me ka humbur aparat fotografik Ne Shiroke Shkoder. Me dt 27-11 Vlera e aperatit nuk eshte shum e madhe, por fotot dhe videot qe mban jan shum te vlefshme per mua. Ju lutem nese dikush e ka gjetur t’me kontaktojn .do t’ket shperblim. Faleminers.!

Ka humbur portofoli

Me ka humbur nje portofol Levis ngjyr kafe dhe nje sticker Apple siper , kishte 200 euro brenda dhe kartat Italiane, leket mund ti mbani vetem me duhet permesso di soggiorno, sepse me digjen dokumentat. Ka edhe shperblim per kedo qe e gjen. Nr.kontakti -+355 68 650 1721 (Alb) +39 320 6245389 (ITA)

Humbje telefoni

Pershendetje ! Sot ne dt 3 Dhjetor me ka humbur telefoni model Samsung S23 Ultra prane Novo bar ! Lutem te m’a kthej kushdo qe e gjen pasi kam dokumenta te punes qe me duhen patjeter ! Ju lutem nese e gjen dikush te ma kthej kundrejt nje shperblim ! Faleminderit

Humbje portofoli

Me ka humbur/vjedhur nje portofol ngjyre roze me shkelqim. Me duhen vetem dokumentet/kartat. Ju kutem me kontaktoni.

Humbje portofoli

Pershendetje Kam nje rast qe ka humbur portofoli i nje familjares time e quajtur Arbjola Marku portofoli ka pasur te gjitha dekumentat e saja dhe 700 euro brenda dhe ka humbur mbreme nga ora 6 e mbazdites Portofoli ka humbur rruges nga Pasticeria Bleta kur shkon tek globi ne qender

Vedhje portofoli

Me vodhen fotolin ne atobuz tufin kombinat te stacioni ne qender,,ju lutem nuk kane rendesi leket ,,por kartat patenta dhe dokumentat...

Qeles makine

Ishte nje klient ne dyqan, dhe ka harruar çelesin e makines. Shpresoj qe tvije ta marri 0685611039

Ka humbur REX, Qerret i Ri, Lushnje

🚨Rex, qen HUMBUR sot rreth ores 12:00 ne fshatin Qerret i Ri, Lushnje. Kush e sheh, ta mbaje ta izoloje e te telefonoje menjehere ☎️ 0672003470 . Ofrohet shperblim. Ka dale nga streha ne nje moment pakujdesie. E kerkuam 6 ore neper te gjithe zonen duke e thirrur. Po vazhdojne ta kerkojne. Kemi frike mos ka dale neper rruget kryesore e rrezikon. JU LUTEM SHPERNDANI SA ME SHUME 🙏🏼. Rexit i kemi prere bileten per te ikur ne USA me 18.12.2023 😭.

Portofol i zi me ka humbur

Pershendetje Me ka humbur sot rreth ores 12:20 nje portofol i zi tek autobuzi linjes kombinat, tek stacioni perball spitaleve nen tereza. Kishte brenda pak leke, karten e identitit me inicialet S.M. dhe disa karta bankte. Qe me duhen patjeter. Nqs e gjen dikush ju lutem vetem kartat te me ktheje🙏

Humbje objekti

Prsh , sot në pallatin e kongreseve më ka humbur një çantë e vogël gri , me kartat e bankës brenda dhe kartën e id. Ju lutem kush e ka gjetur të më kthejë kartat

Vathe floriri i humbur

Pershendetje. Dje ne mengjes mu tek kryqezimi i Spitalit Nene Tereza, fix perballe bar FRIENDS me ka humbur vetem njeri vathe. Nese mundeni ta publikoni do jua dija per faleminderit pasi eshte kujtim nga mami e cila nuk jeton me.Vathi eshte flori ne forme rrethi me gura te bardhe anash

Telefon I humbur

Sot te parku tek taivani me ra nga xhepi cellular edhe as 20sek u ktheva ma kishin Marr edhe e kishin fikur. Ju lutem kush ka zemer te ma kthej kundrejt pageses. Se kam dokumenta pune edhe kujtimet. Tel eshte samsung jeshil me cover portokalli. Ka ndodhur Reeth ores 9.05 te mengjesit. Ju lutem

Kam gjetur 1 marsup ne Durres

Kam gjetur 1 marsup ne durres Brena kishte nje portofol qe kishte KART INDETITETIT PATENT

Humbje portofoli

Pershendetje! Nëqoftëse mund të na ndihmoni! Na ka humbur një portofol në Sukth. Kush e ka gjetur të na e rikthejë pasi ka dokumente të rëndësishme( patentë, kartë identiteti) Personi që do t'a rikthejë do të shpërblehet. Na kontaktoni: 0683105627

Portofl i humbur te kompleksi grande

Portofol Louis Vuitton te kompleksi Grande sa kalon lokalin dhe gomisterin nga pas kompleksit. Do isha falenderuese nese ma kthejne pasi kam leket e qeras karta e id eshte me inicialet E.C

Ne naten e bardhe kam gjetur nje iphone 7

Telefon iphone7 me kllef te verdhe.Brenda nga pas ka nje foto

kam gjetur nje mace

po ikja rruges dhe me ndjek kjo mace nga pas bera nje farr rruge dhe e mora ne krah e cova ne shpi nqs i ka humbur dikujt kjo mace te me telefonoj dhe te me thot emrin e vendit ku i ka humbur esht e urt duket qe esht mace shtepie

Gjetur nje karte identiteti

Kam gjetur nje karte identiteti te rruga Siri Kodra
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat