Të Gjitha

Cante e humbur

Na ka humbur nje cante e zeze ne zonen e mbikalimit te fushe krujes ,canta ka brenda nje shume te konsiderueshme parash dhe dokumenta te rendesishem, ju lutemi kush ta gjeje te na riktheje dokumentat (pa u identifikur mbesni anonim ) ose dorezoni dokumentat ne polici ju lutem

Celsa shtepije

Pershendetje, kam gjetur nje pal celsa shtepije tek ura e Policise Tirane, kush i ka inbox!

Kuletë e humbur, 20 janar, 18:00-18:30

Ka humbur një portofol i zi me mbishkrim metalik Jinabolai në cep rreth orës 18:00-18:30 në datë 20 janar 2024 në bllokun V. Shanto, rreth zonës duke u nisur nga rruga Viktor Eftimiu pranë KESH duke dalë për te ish-diplomati për nga kryqëzimi i Postës dhe dyqanit One. Portofoli kishte brenda lekë dhe euro, nja 2 dokumenta bashkë me një kartë shëndetësore me emër mbiemër.

Humbe karte identiteti bullgare

Me ka humbur karta e identitetit Bullgare

Kam humbur celes makine !

Pershendetje, Kam humbur nje celes makine fiat. Mund te me kete rene ne zonen e astirit ose ne vasil shanto. Nese dikush e ka gjetur ju lutem te me kontaktoj !

Humbje pashaporte

Me date 07/02/24 ne linjen e autobuzave kinostudo kombinat ka humbur nje pashaporte shqiptare Shperblim kush e gjen ju faleminderit Tel: 0693383691

Humbje pashaporte

Me date 07/02/24 ne linjen e autobuzave ka humbur nje pashaporte shqiptare Shperblim kush e gjen ju faleminderit

Qen i humbur

Sot ne mengjes ne lagjen 5 ne qytetin e korces ka humbur ky qen,kush e ka pare ose ka dijeni dijeni per vendodhejn e tij te na kontaktoje ne faqen e FB ose ne nr e tel 0693888955,kundrejt nje shperblimi...theksojm se qeni esht me ilace per momentin dhe ka nevoje per mjekim,ju faleminderit

Portofol

Ka humbur nje portofol femrash ngjyre kafe ne zonen e pallateve cabej rreth ores 9:40 te mengjesit , ka brenda 2 patenta, karte identiteti dhe karte banke. Ju lutem ta ktheni ta dorzoni diku ska problem per leket, ti mbajne vetem te me kthejne dokumentat.

Tufe me celsa Rr. E Burgut

Kane rene nga motori celsat nga rruga e burgut kryqezimi i burgut drejtim stacioni trenit, Nje celes motori nje celes shpie nje pult nje cip ashensori dhe dy celsa te vegjel Faleminderit nese i gjen dikush. 0697774001

.

Jan gjetur nje pal syze,disa celsa shtepi dhe cels makine ne Vlore rreth ores 10 te darkes.

Kulete femrash ngjyre roze e celur

Pershendetje, sot rreth ores 7:20 ka humbur nje portofol ngjyre roze i celur afer dyqanit te lektroshtepiakeve Miele afer vasil shantos. Kush ka arritur ta gjeje ju lutem te me kontaktoje

Gjetur portofol

Kemi gjetur nje portofol me ID dhe patente brenda te Ani Cifliku

Kemi gjetur nje targe

Kemi gjetur nje targe ne rrethin e lezhe

Pashaportë e humbur

Gjatë kthimit nga Kosova, ka humbur pashaporta e mësipërme. Cilido person që e gjen dhe e dorzon ka shpërblim 200Euro. Ju lutem kontaktoni numrin: 0684030121

Pashaportë e humbur

Gjatë kthimit nga kosova, ka humbur pashaporta koreane e mëposhtme. Cilido person që e gjen dhe e dorzon ka shpërblim 200euro. Ju lutem kontaktoni numrin: 0684030121

Ka humbur nje portogol femrash ngjyre roze

Ka humbur nje portofol femrash ngjyre roze sot rreth ores 7 te mengjesit ( data 4 shkurt 2024) tek ish tregu elektrik perballe neptunit ne lagje. Ju lutemi nese dikush e ka gjetur me duhen vetem kartat dhe jo leket. Inicialet e dokumentave D.B . Faleminderit

Portofol i humbur Durres

Kam humbur portofol me dokumenta ne qytetin e Durresitne bulevardin prane bashkise Durres. Lutem kush e posedon t'me njftoj per dokumentat kundrejt shperblimit.

TELEFON SAMSUNG

Telefon celular i humbur pas pallatetve Çabej te Venus education center ku jane 2 qendra kursesh ngjitur. Telefoni eshte ne lock.

Kam humbur portofol me dokumenta ne Durres

Jutem motorristit qe e ka gjetur postrofolin prane bulevardit ne drejtim te bashkise durres te me tel jundrejt shperblimit. Jam i interrsuar vetem per dokumentat.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat