Të Gjitha

Humbje telefonash

Pershendetje. Diten e sotme rreth ores 10 paradite jane harruar 2 telefona ne varrezat e Vlores(nje iphone dhe nje samsung). Ju lutemi nese i ka gjetur dikush, personi ofron nje shperblim shume te kenaqshem per ate qe i dorezon sepse ka informacione te rendesishme personale

Telefon Iphone 11

Pershendetje! Me ka humbur nje telefon Iphone 11 diten e djeshme me dt 25.11.2023 rreth ores 11:15-11:20 ne Kamez prane sheshi ose me sakte ne segmentin (nga gazetat deri tek busti i Nene Terezes. Do ju lutesha kush e ka gjetur te me ndihmoje qe ta ktheje sepse e kam shume te rendesishem per punen qe bej, Do ju jem mirenjohes per gjetjen e tij Nese gjendet ose ma ktheni do keni shperblim kundrejt nje pagese Nese ka arsye dhe doni te jeni anonim ju lutem kontaktoni ne nr e tel 0685490340 dhe mund ta lini ne ndonje vend ku ju duket e arsyeshme Ju falenderorj per mirekuptimin

Portofol

Ka humbur nje portofol diten e sotme ne zonen e durresit. Portofoli ka sende personale passaporte britanike dhe karta personale te nje gruaje me mbiemer Tosku Ka shperblim per kedo qe mund ta gjej.

Cante me ilace per djalin 2 vjec

Me ka humbur ne Elbasan 1 Cant me ilacet e cunit brenda .cunit 2 vjec te cilat ilacet jan shum te rendesishme per te .ju lutem kush e ka gjetur te ma kthej.respekte

Te humbura

Pershendetje Me kan humbur nje kuti kufjesh airpods Te zogu zi te te trianabank ose te rruga e durrsit kush mund ti ket gjetur po qe se do ti kthje se nuk i hyne ne pun

Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol sot pasdite ne Elbasan Ka brenda para dhe dokumente Kush e gjen ju lutem me informoni

Gjetur mace

Eshte gjetur nje mace tek pallatet e Arabit, prane qendres Kristal, Tirane, duket qe eshte shtepie pasi eshte e dashur dhe e urte. Ju lutem kontaktoni nese i ka humbur dikujt ne kete zone. Macja eshte e bardhe me te zeze.

Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol rreth ore 15:30 sot tek rruga sulejman delvina pa dal tek kryqzimi i vodafonit Portofoli ka pas brenda id dokumenta dhe nje sasi lekesh

Lpasaporte e gjetur

Kam gjet nne pasaporte ne shkoder, ne zonen e pazarit. Nqs mund ta postoni pasi eshte dokumont me rendesi. Flm

[email protected]

Pershendetje te. Gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durresit ne lagjen 17 tek xhamua nur qeni eshte humbur me date 17 11 2023 diten enter ne mengjes ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni kam dt femi te vegjel qe ishin lidhur shum pas qenit edhe tani e kerkojn edhe qajn thon dua qenin ju lutem ai qe e ka gjet. Apo dikush ja kan dhen. Ju lutem shum ma ktheni qenin dhe njehere hu lutem. Ai qe do. E sille do e paguaj dy fish vetem ma sillin te dergoj nr e WhatsApp 0684014144 ky eshte nr I'm qe ju do me telefenoni flm dhe njehere

[email protected]

Pershendetje te gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durrsit ju lutem ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doje ai. Vetem ma ktheni qenin kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn cunat thon dua qenin me telefon ne kete nr 0684014144 ne WhatsApp

[email protected]

Pershendetje me ka humbur nje qen para nje jave ne kenete e durresit. Ne lagjen 17. Ju lutem ai qe ka ma ktheni ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doj ai. Vetem ma ktheni qenin. Kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn cunat thon dua qenin

[email protected]

Pershendetje. Me ka humbur nje qen para nje jave ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doj ai. Vetem ma sillni qenin kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn thon dua qenin. Ju lutem ma ktheni qeni faleminderit nga ju

[email protected]

Pershendetje me ka humbur nje qen ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni ai qe do e sille qenin do e paguaj sa te dojn ai personi vetem ma sillni une ndohem ne kentet e durrsit ne lagjen 17. Ketu me ka humbur qeni mua kam dy femi te vegjel ata e duan qenin edhe e kerkojn tu qa ju lutem me ktheni qeni. Te dergoj nr e WhatsApp 0684014144

[email protected]

Pershendetje me ka nje qen ju lutem ai qe e ka gjet ma sillni se kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn

Pershendetje me ka humbur qenushi ne zonen koder kamez e ka pare dikush??

Me ka humbur qenushi ne zonen koder kamez!!

Qen Akita Amerikane

Kam gjetur nje Akita Amerikane femer ne Yzberisht (ishte pak e gjakosur) kafshuar nga aen tjeter thane tek Vet

Me Ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit

Me ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit ose mund te ket Rene Tek shkolla Bajram Curri Brenda Ka Pas patent Kart ID Dhe nje shum monetare Ju lutem vetem dokumentat me duhen leket ti mbaj SE me patent jam I punsuar Ka dhe nje shpreblim nga ana ime ju lutem 🙂

Humbje portofoli

Me ka humbur nje portofol i zi ne rrugen dom bosko shkoder nese dikush e ka gjetur me nevojiten dokumentet leket mund ti mbaj dhe mund te jap nje shperblim tjeter

Eshte gjetur qen pudle

Eshte gjetur nje qen pudle prane rruges Peti.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat