Kam gjetur Portofol

Shkruar nga: Florenc | Publikuar më: 2022-11-13 17:12:49
Sot ne date 13.11.2022 ne qendren tregtare TEG kam gjetur nje portofol. Brenda ka nje shume parash, nje recete mjeku me emrin Vjola Zefi dhe disa gjera te tjera. Por nuk ka karte identiteti.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat