Parakolpi makines + targe AA1**ZF

Shkruar nga: Ermelinda | Publikuar më: 2022-11-20 18:29:08
Pershendetje sot ne durres rreth ores 5-6 pasdite per shkak te ujit ka rene pjesa e parakolpit bashke me targen , ju lutem nese dikush e ka gjetur te pakten tme rikthej targen e makines . Zona qe eshte pershkruar ka qen stadiumi dhe knete ku ka patur dhe me shume permbytje . Faleminderit
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat