Humbje portofoli

Shkruar nga: Ersiola | Publikuar më: 2022-11-21 14:34:05
Me dat 15 nentor ne shkoze ne afersi te shkolles Marie Logoreci me ka humbur portofoli me karte identiteti dhe disa karta tjera personale dhe nje sasi euro dhe lekesh
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat