Portofol i humbur

Shkruar nga: Elona | Publikuar më: 2022-11-21 15:18:44
Pershendetje. Me ka humbur portofoli ne zonen e Yzberishtit. Ju lutem kush e ka gjetur te me kthej vetem kartat e bankes dhe karten e ID. Leket ua kam bere hallall. Ju lutem kontaktoni nese e gjeni. Faleminderit
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat