Me ka humbur portofoli

Shkruar nga: Jetmir lila | Publikuar më: 2022-11-21 17:23:11
Me ka humbur nje portofol versace ne fushe-kruje, portofoli eshte i zi ka dhe 49 mij leke dhe karten e indentitetit. Ju lutem vetem karta me duhet kush e gjen te me njoftoje 0683433206 leket ti mbaje karten tme jape.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat