Zonje

Shkruar nga: Tana | Publikuar më: 2022-11-23 21:32:52
Kam humbur portofolin te farmaci coli's ne tirane mbrapa komisarjatit numer 2, ju lutem kush e gjen ka shperblim 100 euro, portofoli kishte 30 mij lek dhe kartat , ju lutem mbaj dhe leket vetem kartat dua,
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat