Portofol

Shkruar nga: Marjela | Publikuar më: 2022-11-27 15:51:05
Pershendetje. Te premten rreth ores 14:30 me ka humbur nje portofol ne rruge dytesore perballe me kompanine titan ne autoatraden tirane durres. Ne portofol kishte nje shume lekesh te cilat ishin per analizat shendetesore te familjareve te mi. Lutem ne qoftese e keni pare te me telefononi. Atje ndodhen dhe dokumetat e mia personale te cilat per shkak te kushteve shendetsore nuk mund te aplikoj perseri.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat