portofol i humbur

Shkruar nga: Deshira Kupa | Publikuar më: 2022-11-27 19:19:10
pershendetje kam humbur portofolin sot te Tegu rreth ores 6 ne hyrje, saktesisht tek karrika per masazh. portofoli eshte e zeze dhe ka dokumenta, dy fotografi dhe disa te holla. ju lutem ne ndimoni.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat