portofoli i humbur te TEGU

Shkruar nga: Deshira Kupa | Publikuar më: 2022-11-27 19:28:45
pershendetje sot ne hyrje te Tegu saktesisht tek karrika per masazh, rreth ores 6 kam harruar portofolin, eshte ngjyre e zeze, mbrenda ka dokumente, dy fotografi, 500 euro, ka dinar dhe 300 lek. ju lutem me gjith zemer personi qe e ka gjetur te me kontaktoj ne numrin 0038970752323. do ket dhe shperblim. ju lutem
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat