Portofol kartash i humbur

Shkruar nga: Klaudja | Publikuar më: 2022-11-27 20:21:25
Prsh! Doja te raportoja nje portofol te humbur ku kam kartat dhe patenten brenda, ose te parkimi ose gjate rruges gjergj fishta. Kush e ka gjet do ti lutesha ta kthente, ka dhe shperblim!
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat