Iphone12 i humbur ne durres

Shkruar nga: Niko | Publikuar më: 2022-11-28 16:16:22
Ne zonen e currilave ne Durres me ka mar dikush telefonin. Kush mund te jete pergjegjes ose ta kete gjetur ofrohet shperblim 400€. Ju lutem me ndihmoni per ta gjetur pasi permban shume materiale te vlefshme per mua dhe familjen time🙏🏼
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat