Portofol i humbur

Shkruar nga: Alesja | Publikuar më: 2022-11-28 22:19:39
Pershendetje Me ka humbur portofoli sonte rreth ores 9 e ca e darkes tek sheshi skenderbeu tek koncerti i Dua lipes.Nese dikush e ka gjetur dhe do ma jepte do ja dija shume per nder sepse kam sende me vlere brenda.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat