Celes makine passat humbur tek liqeni

Shkruar nga: Ardit bufi | Publikuar më: 2023-03-22 17:58:22
Pershendetje JOQ, kam nevoj per ndihm urgjente, me ka humbur nje celes makine vw passat ne zonen e liqenit kte pasdite, eshte pa varese celsash, ju lutem, esht i vetmi celes qe kam dhe makina me ka ngelur mbyllur

Tel: 00355693192477