Portofol i gjetur BOSS " FATOS HAJDARI "

Shkruar nga: Anxhelo | Publikuar më: 2023-11-13 13:29:33
Kam gjetue nje portofol ne unazen e madhe, nga Astiri tek pallati me shigjeta. Portofoli eshte i markes Boss dhe brenda ka vetem 2 karta banke edhe disa lek te holla. Kartat jane ne emer te Fatos Hajdari. Nese e shikon kete postim te lutem me kontakto ne numrin e cel.

Tel: 00355684033494