Portofol i humbur tek pallati me shigjeta

Shkruar nga: Abaz | Publikuar më: 2023-11-18 12:24:46
Eshte humbur nje portofol diteten e sotme tek pallati me shigjeta Rreth ores 10 te mengjesit portofoli eshte ngjyre e zeze me kafe i markes loius vuitton brenda ndodhen dokumenta te rendesishme dhe nje shume e konsiderueshme parashe kush e gjen do i ofrohet demshperblim.

Tel: 0696489682