Eshte ngatrruar nje cante shpine me laptop brenda

Shkruar nga: Arbi Sakaj | Publikuar më: 2023-11-19 17:40:22
Ne autobuzin vlore tiran rreth ores 3 e 40 ka zbrit nje goce ne plepa te durrsit vajza ishte ke floke te zeza dhe pak e kolme , vajza ka ngatrruar canten e saj me canten time edhe. E ka mar canten e vajzes e kam un dhe canten time ajo nese vajza e shikon te lutem kontakto sepse jam student dhe me duhet me patjeter laptopi kam te dhenat e shkolles kundrejt nje pagese sigurisht sa t deshiroj ! Canta ime ishe e markes adidas , kuse canta e vajzes qe kam ehste rebook

Tel: 0692907607