kam humbur portofol

Shkruar nga: Altin | Publikuar më: 2023-11-20 09:57:45
Me ka humbur nje portofol ne TR, dje mbasdite rreth ores 17, pergjate bulevardit, pergjate rruges Siri Kodra ose pergjate rruges se Elbasanit. Ka brenda karten ID, karta banke dhe rreth 10 mije leke te reja. Ju lutem nese dikush e ka gjetur ta ktheje vetem per kartat, leket mbajini, jane tuajat. Flm.

Tel: +355696748053