Tufe me celsa Rr. E Burgut

Shkruar nga: Saimir Cene | Publikuar më: 2024-02-07 09:57:31
Kane rene nga motori celsat nga rruga e burgut kryqezimi i burgut drejtim stacioni trenit, Nje celes motori nje celes shpie nje pult nje cip ashensori dhe dy celsa te vegjel Faleminderit nese i gjen dikush. 0697774001

Tel: 0697774001