Kam humbur iphone 12

Shkruar nga: Denisa Bebja | Publikuar më: 2022-09-18 19:35:38
IPhone 12 me mbrojtese plastike , eshte humbur ne qender Tirane rreth ores 8e mbremjes. Ju lutem ka shperblim kush e gjen dhe na e dorezon, kemi kontakte te punes dhe gjera te vlefshme per ne. Flm
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat