Portofoli humbur Fier

Shkruar nga: Armela | Publikuar më: 2022-09-21 14:51:43
Kam humbur portofolin me nje sasi te konsiderueshme parash, prane restorant “niku” . Brenda ka karte identiteti dhe dokumente te tjera, fotografi.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat