Me ka humber nje portofol

Shkruar nga: Ambros Kuliçi | Publikuar më: 2022-09-22 18:35:32
Pershendetje! Me ka humbur nje portofol me karte indetiteti dhe 40 mi lek brenda. Portofoli me ka humbur ne durres ne zonen e portit ose tek staconi i trenit.Portofoli eshte i zi. Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj do ket shperblim.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat