AKITA I HUMBUR !

Shkruar nga: Kuki | Publikuar më: 2022-09-23 13:28:14
Kuki ka humbur dje ne Lushnje, eshte larguar ne mengjes nga shtepia, dhe akoma nuk e kemi gjetur. Per here te fundit e kan pare ne Karbunare dje ne oren 14:00. Nese dikush e gjetur apo e ka pare i lutem te tel: 069 695 0601
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat