Ka humbur nje laptop

Shkruar nga: Ledia Huta | Publikuar më: 2022-09-23 19:18:54
Ka humbur kjo cante gri me laptop Brenda! Ka materiale te rendesishme pune qe jan te domosdoshme. Tek kryqezimi qe ndan rrugen e Top Channel me Yzberishtin, ekzaktesisht tek karburanti qe mbush gaz. , prandaj do ju lutesha te na beni me dije në rast gjetjeje dhe te na shkruani në nr.0692782878
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat