Humbur : Iphone 13 , ngjyre blu kllef lejla

Shkruar nga: Mirsad | Publikuar më: 2022-09-23 20:56:15
Pershendetje Sot me ka ren telefoni ne taxi dhe nuk mundem ta gjej , pas shum kerkimeve Telefoni : Iphone 13 blu me kllef lejla dhe brenda kllefit esht karta ime e ID , Ju lutem ne qoftese keni mundesu ta shperndani se kam dhe dokumenta ne lidhje me punen , dokumenta te rendesishme … Kush e gjen do ket shperblim Nr teli : 0696329892
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat