Pashaporte e humbur

Shkruar nga: Aurel Saliaj | Publikuar më: 2022-09-26 11:06:20
I ka humbur pashaporta mamase, sapo e kishte bere dhe e mori sot, kishte harruar canten hapur dhe mund ti ket rene ne Myslym Shyr ose te Nenkacet rreth ketyre zonave. Nqs dikush e ka gjetur te lutem ta raportoje diku. Ju falemderit
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat