Portofol

Shkruar nga: Gazmir Shaqiri | Publikuar më: 2022-09-26 11:08:59
Portofol i zi i vogel. Me 250 mij lek te vjetra karten e identitetit dhe patenten. Me ra nga xhepi midis rruges Him Kolli der tek ekspozita. Ju lutem kontaktoni ne ket nr 0682249001
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat