Qen i Humbur

Shkruar nga: Ervin | Publikuar më: 2022-09-26 17:26:21
Qeni im quhet Diksi ka mbi 10 dite qe ka humbur Ne zonen Kombinat/Yzberisht Ai mund te jete ne rruge ose i marre nga dikush Ju lutem kush e shikon telefononi ne nr 0693199999 Ai qe e gjen ka dhe nje shperblim Faleminderit!
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat