1300 euro te humbura ne Tirane, me kontaktoni nese i keni gjetur ju lutem

Shkruar nga: Klajdi | Publikuar më: 2022-09-27 10:51:10
Pershendetje! me kane humbur 1350 euro paraditen e sotme nga segmenti rruges afer higjienes e deri tek kryeministria dhe blloku. Ju lutem me shpirt me ndihmoni nese i ka gjetur dikush te me kontaktoje ne nr.0692098511

Tel: