Humbje celsash

Shkruar nga: Aldo | Publikuar më: 2022-09-27 11:08:34
Pershendetje me kane humbur nje pale celsa ne zonen astiri, celsat kane nje cip blu ashensori dhe nje guzhinete si zbukurim. Nqs i keni gjetur kontaktoni ne nr 0697301958

Tel: