Humbje portofoli.

Shkruar nga: Lavdie | Publikuar më: 2022-09-27 15:14:04
Sot ne mengjes rreth ores 7 e 35 te mengjesit kam humbur portofolin ne linjen e kombinatit tek 21 dhjetori.Portofoli eshte ne ngjyre te verdhe ka brenda karta dhe ca te holla.Me interesojne kartat jo te hollat.Nese dikush e gjen une quhem Lavdie Bafti dhe nr im eshte 0686507662.Ju lutem do te me ndihmonit nese me ktheni kartat.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat