Të Gjetura

Abone Studenti

Prsh. Kam gjet nje abone studenti dhe deshiroja t ja ktheja zonjes qe e ka.

Tel:
0688684834

Aparat i humbur

Me ka humbur aparat fotografik Ne Shiroke Shkoder. Me dt 27-11 Vlera e aperatit nuk eshte shum e madhe, por fotot dhe videot qe mban jan shum te vlefshme per mua. Ju lutem nese dikush e ka gjetur t’me kontaktojn .do t’ket shperblim. Faleminers.!

Tel:
00447818063560

Ka humbur portofoli

Me ka humbur nje portofol Levis ngjyr kafe dhe nje sticker Apple siper , kishte 200 euro brenda dhe kartat Italiane, leket mund ti mbani vetem me duhet permesso di soggiorno, sepse me digjen dokumentat. Ka edhe shperblim per kedo qe e gjen. Nr.kontakti -+355 68 650 1721 (Alb) +39 320 6245389 (ITA)

Tel:
+355 68 650 1721

Qeles makine

Ishte nje klient ne dyqan, dhe ka harruar çelesin e makines. Shpresoj qe tvije ta marri 0685611039

Tel:
0685611039

Kam gjetur 1 marsup ne Durres

Kam gjetur 1 marsup ne durres Brena kishte nje portofol qe kishte KART INDETITETIT PATENT

Tel:
0698285533

Ne naten e bardhe kam gjetur nje iphone 7

Telefon iphone7 me kllef te verdhe.Brenda nga pas ka nje foto

Tel:
0685800705

kam gjetur nje mace

po ikja rruges dhe me ndjek kjo mace nga pas bera nje farr rruge dhe e mora ne krah e cova ne shpi nqs i ka humbur dikujt kjo mace te me telefonoj dhe te me thot emrin e vendit ku i ka humbur esht e urt duket qe esht mace shtepie

Tel:
0696768778

Gjetur nje karte identiteti

Kam gjetur nje karte identiteti te rruga Siri Kodra

Tel:
+355 69 454 8256

Gjetur disa celesa

Mbreme ne “Sheshin Skenderbej” gjate zhvillimit te koncertit jane gjetur nje pale celesa. Pyetem njerez rreth e rrotull por nuk i perkisnin atyre. Ju lutem kontaktoni.

Tel:
+355 69 877 4732

Gjetur:Dy celsa

Gjeta dy celsa tek Urbani Tirana e re ne fund tek ndenjset 4-she.Celsat kan dhe nje etiket qe duket nga jasht Shqiperie

Tel:
0693985147

Kam gjetur portofol te zi

Kam gjetur nje portofol te zi, bashk me nje karte id dhe nje numer te konsiderushem lekesh te nje zonje. Me emrin Nadire Roli

Tel:
0696672843

Portofoli

Kam gjetur nje portofol me karte ID me emrin: Naim Ismaili dhe 30.000lek te urbani i linjes Vore-Qender

Tel:
0699348093

Eshte gjetur portofol te rruga kavajes perball kompleksit deliorgji mbi nje makine citroen te zezTel:
0693690002

Tufe celesash te humbura

Dt 16 nentor,e enjte i kemi gjetur prane kryqezimin midis Rruges se Drejtorise Vendore te Policise dhe Myslym Shyrit,Tirane. Celesat jane dorezuar ne Drejtorine Vendore te Policise,Tirane.

Tel:
0698569395

Gjetur mace

Eshte gjetur nje mace tek pallatet e Arabit, prane qendres Kristal, Tirane, duket qe eshte shtepie pasi eshte e dashur dhe e urte. Ju lutem kontaktoni nese i ka humbur dikujt ne kete zone. Macja eshte e bardhe me te zeze.

Tel:
0698077100

Lpasaporte e gjetur

Kam gjet nne pasaporte ne shkoder, ne zonen e pazarit. Nqs mund ta postoni pasi eshte dokumont me rendesi. Flm

Tel:
00355689020958

[email protected]

Pershendetje me ka humbur nje qen para nje jave ne kenete e durresit. Ne lagjen 17. Ju lutem ai qe ka ma ktheni ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doj ai. Vetem ma ktheni qenin. Kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn cunat thon dua qenin

Tel:
0684014144

[email protected]

Pershendetje. Me ka humbur nje qen para nje jave ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doj ai. Vetem ma sillni qenin kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn thon dua qenin. Ju lutem ma ktheni qeni faleminderit nga ju

Tel:
0684014144

[email protected]

Pershendetje me ka nje qen ju lutem ai qe e ka gjet ma sillni se kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn

Tel:
0684014144

Qen Akita Amerikane

Kam gjetur nje Akita Amerikane femer ne Yzberisht (ishte pak e gjakosur) kafshuar nga aen tjeter thane tek Vet

Tel:
00355692962231
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat