Të Gjetura

Syze Djellu Emporio Armani

Pershendetje 👋 Kam gjetur nje pale syze djelli sot tek rruga e varrezave te deshmorve ne elbasan Dhe doja te publikoja syzet me vidjo qe kush i ka te vije ti mari duke e vertetuar qe jane te vetat kushdo qe mund ti kete

Kam gjetur nje portofol ysberisht

Nje portofol ngjyre bezhe

Eshte gjetur nje qen

Eshte gjetur nje qen ne zonen Koder-Kamez prane karburant Bujari ose ish Fafa rreth ores 20:00. Kushdo qe e ka humbur te kontaktoje ne nr 0682569474

Humbja e nje maceje

Pershendetje JOQ eshte humbur nje mace me ngjyre te bardhe dhe te kuqe ju lutem kush e gjen te na raportoje ju lutem ajo eshte pa qafore dhe pa asgje ne trup 🥺😥

Kartë Identiteti

Pershendetje ! Kam gjetur nje ID card ne rruge . Ndoshta ju mund ta publikoni dhe personi ne fjale e sheh si njoftim.

Celes Makine Mercedes Benz

Pershendetje Rreth oren 13:00 kam gjetur nje celes makine Benz Mercedes Te rruga e kavajes mbrapa karburant ESP oil,30 m nga Hotel Theatro Faleminderit

Celes makine

Celes Makine Benz

Çeles mercedes

Pershendetje joqalbania ! Reth ores 18:50 afer London bar ne astir kam gjetur 1 çeles mercedezi, ju lutem postojeni ndoshta e shef personi qe e ka humb, mund ti jepni kontaktin tim whatsapp per te ardhur per te mar çelesin! Faleminderit.

Jane gjetur celsa shtepie tek Ferluti

Jane gjetur celsat ne foto tek Ferluti perballe Universitetit Zonja keshillit te mire.

Gjetur nje patente dhe karte ID e te njejtit person

Kam gjetur nje patente dhe karte ID te te njejtit person, ne Tirane, tek Zona Ali Demit, prane shkolles Kushtrimi Lirise. Personi ne fjale te kontaktoj ne nr 0694038839

Gjetur nje patente dhe karte ID e te njejtit person

Kam gjetur nje patente dhe karte ID te te njejtit person, ne Tirane, tek Zona Ali Demit, prane shkolles Kushtrimi Lirise.

Qen i humbur

Kam gjetur kte qenin ne zonen e nisherakut, duket si i humbur.

Cante e ngaterruar ne avion ne linjen Torino-Tirane

Cante e ngaterruar ne avion ne linjen Torino-Tirane. Canta ka brenda veshje dhe disa sende per bebe

Cante ne aeroport

Nje cante sporti Adidas ne linjen e udhetimit Torino-Tirane me Wizzair. Veshje dhe sende per femije

kam gjetur ket karten e identitetit

kam gjetur ket karten e identitetit ne lac tek lagjia e re (erdogan) perosnit qe i ka humbur te na kontaktoje kontakte serioze emri i personit eraldo gjoka

Celësa te gjetur

Jan gjetur keto celsa ne rrugen 5 Maji Tirane te shtunen data 21 Pronari i tyre mund te kontaktoj per ti marre mbrapsht ne cdo moment mjafton nje mesazh

Qene i humbur hakita

Pershendetje kam gjetur nje qen hakita ne zonen 5 maji ne funde rruges 5 maji kush i ka humbur te me kontaktoje

Kam gjetur nje abone

Gjetur ne trotuar tek rruga e Kavajes, qender.

Çelës makine

Kam gjetur një çelës makine te korsia biçikletave afër stacionit të autobuzëve tek ish parku(mbas 21 dhjetorit)

Kart

Kart federata Shqiptare e futbollit
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat