Të Gjetura

Passaport

Pershendetje Pran Restorant Kristi Zaroshke,Prespe eshte gjetur kete passaporte Kushdo qe ta kete te na kontaktoj ne kete nr.0682427469

Telefon

Eshte gjetur nje telefon Samsung mbrapa coverit ka dhe 1400 lek, tek lojrat e parkut Taiwani, personit qe i ka humbur e ka tek banaku te lokali Taiwanit

Portofol i humbur

Nje portofol i vogel ngjyre i zi, me me Shume se 700$ brenda dhe me nje dokument shume te rendesishem amerikan. Personi qe e gjen mund ti mbaje leket dhe do ket edhe nje shperblim nga ana ime,me mjafton vetem domkumenti, nje karte si tip id , me emrin jorida ibra qe ndodhej ne te .

Portofoli i humbur

Portofoli i përket xhoana hudhra

Kemi gjetur një portofol në Tr

Një shum e vogël parash me dy karta .ngjyre tulle, te ushtari i panjohur në një stol

Portofol

Kam gjetur nje portofol kaf

Portofi i humbur

Kam gjetur nje pertofol kaf edhe nje kart inditeti me emrin fahije mici

Kryq

Kam gjetur kete kryqin ne tr rreth ores 19:30. Personi qe e ka humbur mund te kontaktoje duke shpjeguar vendin(nese ka nje ide ku e ka humbur) ose nje foto. Kjo per detyrimin moral per tja dhene personit te duhur

Celesa Makine

Pershendetje JOQ! Kam gjetur nje pal celesa makine ne Rrugen Ferit Xhajko,perballe tregut Industrial Lahi. Kujt i kane humbur mund te telefonoj ne numrin e vene ne dispozicion. Faleminderit

Pwrshendetje kam gjetur sot pran stadjumit e albanja nje patente me emer E .M

Tel Samsung

Prsh para ca ditesh kam gjet kte tel tek parkingu i Ringut me kontaktoni ne What's app per ta mar

Kemi gjetur nje qen laprador, ne Golem, Mali Robit Kavaje

Nje qen labrador, ngjyre gold, rreth 1 vjeç.

Tel Samsung

Prsh para sa ditesh kam gjet kte tel Samsung tek parkingu i Ringut me kontaktoni ne what's app per ta mar 00491731016251

Tel Samsung

Prsh para ca ditesh kam gjet nji tel Samsung tek parkingu i Ringut me kontaktoni ne what's app nese ju perket juve

Portofol i gjetur

Kam gjetur nje portofol te nje vajze me iniciale R.N e datelindjes 21.09.2000

Passaport e gjetur ne rrugen Eduart Mano

Pershendetje kam gjetur nje passaport ne rrugen Eduart Mano

MACE HUMBUR NE ASTIR

Kemi gjetur nje mace me kollare te Pallati Ilir Metes ne ASTIR duket qe eshte mace shtepie e i ka ikur dikujt. Me ndihmoni ti gjejm sa me shpejt pronaret 🙏🏻

Cante vegle muzikore

.

Tel Samsung

Prsh dje reth ores 19:00 tek qendra tregtare Ring tek Parkingu kam gjet nji tel Samsung nese e shikoni lajmerimin me kontaktoni per ta mar flm

Çeles golfi 6 ne fush kruje

Çeles golfi 6 ne fush kruje
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat