Të Gjetura

Çeles golfi 6 ne fush kruje

Çeles golfi 6 ne fush kruje

Test nga gjetesi

Tt

Toni

Kam gjetur nje portofol me disa dokumenta dhe lek sot ne Fier,emri i personit Shezai kalemaj.ky esht nr im 0684320001

Cels mercedesi i gjetur

Cels makine mercedes i gjetur te bulevardi i ri

Celsa makine

Cels makine mercedes

Portofol i humbur

Reth ores 3 te pasdites se sotme kam gjetur nje portofol ne stacionin e Zallherit. Portofoli i perket nje zonje dhe ka brenda 120 mije leke te vjetra dhe disa dokumente.

Kemi gjetur nje qen ne Elbasan

Pershendetje, kemi gjetur kete qenin ne Elbasan. Tek rruga universitetit. Kush e ka humbur le te na kontaktoj.

Golden Retriever

Pershendetje JOQ, pasi jan festat , pse jo mos të bëjmë diçka të mirë, dje tek ringu tek kati 0 dikujt i ka iku qenushi prej duarsh, dhe si duket nuk e ka gjetur dot me. Ne e kemi ketu duke e ruajtur, vajza qe po e ruan quhet SINDI, ajo po e trajton mire dhe po pret qe te vijne ta marin të zotët 😀 Kujt do që i ka humbur të kontaktojë në redaksin tuaj ju lutem dhe mē pas të dërgojmë të dhenat e vajzës që po e ruan 😊 Faleminderit, gëzuar vit i mbarë dhe shpresojmë të gjehet personi që e kërkon qenushin 🐶

Partafol i humbur

portofol i humbur ne aeroprtin e Podgorices ky person ka ardhe per festa ne shkoder edhe un jam ne shkoder po e njofti dikush te me shkrujn ne e-mail flm shum pri jush

Kamë gjetur një palë çelsa makine

Përshëndetje JOQ Albania ditën e Mërkur mbasdite kamë bler një xhup për çuna te Bershka në TEG edhe në xhepë të xhupit kamë gjetur një palë çelsa makine , Kush i ka të më kontaktojë 0697981311

Portofol i gjetur

Kam gjetur nje portofol me kart identiteti disa karta banke dhe leket ,do doja tja riktheja te zonjes . Falimderit

Targ e humbur

Kam gjetur nji targ makine , ishalla del i zoti te me kontaktoj

Gjetur

Kam gjet nje portofol me patent karte id dhe karte banke dhe disa leke

Targ e gjetur

Esht gjetur targa smkush e ka tme kontaktoj

Celsa

Kam gjetur celsa golfi sot ne mëngjes te karburant gega xibrak elbasan

Kafshe e humbur

Pershendetje kemi gjetur nje qen duket shtepie dhe i humbur.Eshte i paster dhe ka qafore.Shpresojm ta postoni te gjejme pronarin.Ne astir tek kfc.

Qen pekinez

Dje tek tregu ushqimor tek fabrika e mjellit kam gjetur nje qen pekinez . Kujt i ka humbur te me kontaktoj 0696803656

Qen Pekinez

Dje pasdite tek tregu ushqimor tek fabrika mjellit kam gjetur nje qen Pekinez kujt i ka humbur te me kontaktoje . 0696803656

Kam gjetur nje qen .

Qen Pekinez ngjyre bezhe

Gjetur

Jan gjetur kto çelsa ne Rinas.
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat