Të Humburat

Mace e humbur, Korce, lagjia 4

Macja ka 4 dite qe ka humbur ose e kane marre; ndodhet ne qytetin e Korces. Kush e sheh brenda mundesive te lajmeroje ne email ose ne nr telefoni. Kthejeni se e ka nje shtepi ku mezi e presin.

Tel:
0693826307

Humbje telefoni

Pershendetje ! Sot ne dt 3 Dhjetor me ka humbur telefoni model Samsung S23 Ultra prane Novo bar ! Lutem te m’a kthej kushdo qe e gjen pasi kam dokumenta te punes qe me duhen patjeter ! Ju lutem nese e gjen dikush te ma kthej kundrejt nje shperblim ! Faleminderit

Tel:
0692982304

Humbje portofoli

Me ka humbur/vjedhur nje portofol ngjyre roze me shkelqim. Me duhen vetem dokumentet/kartat. Ju kutem me kontaktoni.

Tel:
0683009222

Humbje portofoli

Pershendetje Kam nje rast qe ka humbur portofoli i nje familjares time e quajtur Arbjola Marku portofoli ka pasur te gjitha dekumentat e saja dhe 700 euro brenda dhe ka humbur mbreme nga ora 6 e mbazdites Portofoli ka humbur rruges nga Pasticeria Bleta kur shkon tek globi ne qender

Tel:
0695401444

Vedhje portofoli

Me vodhen fotolin ne atobuz tufin kombinat te stacioni ne qender,,ju lutem nuk kane rendesi leket ,,por kartat patenta dhe dokumentat...

Tel:
0688329891

Ka humbur REX, Qerret i Ri, Lushnje

🚨Rex, qen HUMBUR sot rreth ores 12:00 ne fshatin Qerret i Ri, Lushnje. Kush e sheh, ta mbaje ta izoloje e te telefonoje menjehere ☎️ 0672003470 . Ofrohet shperblim. Ka dale nga streha ne nje moment pakujdesie. E kerkuam 6 ore neper te gjithe zonen duke e thirrur. Po vazhdojne ta kerkojne. Kemi frike mos ka dale neper rruget kryesore e rrezikon. JU LUTEM SHPERNDANI SA ME SHUME 🙏🏼. Rexit i kemi prere bileten per te ikur ne USA me 18.12.2023 😭.

Tel:
0672003470

Portofol i zi me ka humbur

Pershendetje Me ka humbur sot rreth ores 12:20 nje portofol i zi tek autobuzi linjes kombinat, tek stacioni perball spitaleve nen tereza. Kishte brenda pak leke, karten e identitit me inicialet S.M. dhe disa karta bankte. Qe me duhen patjeter. Nqs e gjen dikush ju lutem vetem kartat te me ktheje🙏

Tel:
0696879708

Humbje objekti

Prsh , sot në pallatin e kongreseve më ka humbur një çantë e vogël gri , me kartat e bankës brenda dhe kartën e id. Ju lutem kush e ka gjetur të më kthejë kartat

Tel:
0682225057

Vathe floriri i humbur

Pershendetje. Dje ne mengjes mu tek kryqezimi i Spitalit Nene Tereza, fix perballe bar FRIENDS me ka humbur vetem njeri vathe. Nese mundeni ta publikoni do jua dija per faleminderit pasi eshte kujtim nga mami e cila nuk jeton me.Vathi eshte flori ne forme rrethi me gura te bardhe anash

Tel:
0692208336

Telefon I humbur

Sot te parku tek taivani me ra nga xhepi cellular edhe as 20sek u ktheva ma kishin Marr edhe e kishin fikur. Ju lutem kush ka zemer te ma kthej kundrejt pageses. Se kam dokumenta pune edhe kujtimet. Tel eshte samsung jeshil me cover portokalli. Ka ndodhur Reeth ores 9.05 te mengjesit. Ju lutem

Tel:
00355696925048

Humbje portofoli

Pershendetje! Nëqoftëse mund të na ndihmoni! Na ka humbur një portofol në Sukth. Kush e ka gjetur të na e rikthejë pasi ka dokumente të rëndësishme( patentë, kartë identiteti) Personi që do t'a rikthejë do të shpërblehet. Na kontaktoni: 0683105627

Tel:
0683105627

Portofl i humbur te kompleksi grande

Portofol Louis Vuitton te kompleksi Grande sa kalon lokalin dhe gomisterin nga pas kompleksit. Do isha falenderuese nese ma kthejne pasi kam leket e qeras karta e id eshte me inicialet E.C

Tel:
+355 68 316 5523

ME KA HUMBUR PORTOFOLI

Me ka humbur portofoli sot ne urbanin e Tegut rreth ores 2 Ju lutem kush e gjen te me kontaktoj ne nr : 0683630175 sepse kam dokumenta te rendesishme Kush e gjen ka shperblim te vogel

Tel:
0683630175

Portofol i humbur

Sot më ka humbur portofoli te stacioni i autobuzit te Banka e Shqipërisë. Portofoli nuk ka pasur lekë por vetëm dokumeta. Dokumentat jan në emrin e Aurora Misiraj.Ju lutem kush e gjenë ka një shpërblim të vogël të telefonoj në nr 0683440877.

Tel:
0683440877

Celesa makine .

Ne rr 5 maji dje pasdite ( me dt 28 nentor ) jane humbur nje pale celesa makine audi

Tel:
0692424869

Targe e Humbur

Pershendetje me ka humbur targa e makines AB204MB ne zonen e qendres ne Tirane nga Piramida deri ne Myslim shyr . Nese e ka gjetur ndokush te lutem te kontaktoje ne nr 0683939399

Tel:
0683939399

Me ka humbur qeni akita amerika femer.

Me ka humbur qeni akita amerikane femer ne rrugen per tek varrezat e sharres.Qeni eshte i zi me pulla te bardha . Kush e gjen qenin ka 100 mij lek shperblim.Na kontaktoni ne numrin 068201 6390,0695256938.Per cdo gje na kontaktoni.

Tel:
0683260781

Me ka humbur qeni

Me ka humbur qeni akia amerikane femer ne rrugen per tek varrezat e sharres.Kush e gjen qenin ka 100 mij lek shperblim.Na kontaktoni ne numrin 068201 6390,0695256938.Per cdo gje na kontaktoni.

Tel:
0683260781

Portofol i humbur Elbasan

Me ka humbur portofoli ne Elbasan afer shkolles Naim Frasheri diten e shtune Nese e ka gjetur dikush ju lutem me telefononi pasi kam patente e karte Id dhe banke

Tel:
0692240258

Telefon I humbur Samsung S22

Pershendetje!Diten e Diel,dt.26.11.2023.rreth ores 11 paradite,Ka humbur nje tel. Samsung S22,ne rrugen e varrezave te Sharres ne Tirane,afer nje vendi ku shiten lule per ne varreza.Ju lutemi kush e gjen te na njoftoje ne nr.0682722035.Do te shperblehet. Rasti eshte denoncuar edhe ne polici dhe po shihen kamerat e ambjentit perreth.

Tel:
0682722035
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat