Të Humburat

Celsa makine dhe shtepie

KAM HUMBUR CELES MAKINE BASHK ME TE SHTEPIS TEK PARKU RINIA ELBASAN. PERBALL PICERI ZEMRAT E MIRA. KUSH I KA GJETUR ESHT I LUTUR TE ME TELEFONOJ NE KETE NR 0695657274.

AKITA I HUMBUR !

Kuki ka humbur ne Lushnje, te dielen date 25 shtator eshte larguar ne mengjes nga shtepia, dhe akoma nuk e kemi gjetur. Nese dikush e ka marre apo e ka gjetur lutem te kontaktoj 069 695 0601!

TELEFON I HUMBUR

me ka humbur nje iphone xr i kuq pardje,nese shihni nje te tille ju lutem me njoftoni

Pershendetje

Me ka humbur patenta me gjith karte indetiteti kan qene te ngjitura bashke ka mbi 1 muaj qe kane humbur kush i gjen te me shkruaj sikur kam emerin ke karta e kam edhe ne instagram.Flm 🥰

Kam humbur cel 11 pro max

Kam humbur cel 11 pro max ne astir sapo kalon vilen l pran market monit nese dijush e ka gjet te me kontaktoj ju lutem

Portofol calvin klein

Portofol i zi Calvin Klein, me dokumentacione brenda plus nje shume monetare . Nqs dikush e gjen te me kontaktoje ne instagram me emrin qe ndodhet ne karten e identitetit. (Dtl: 06/06/2002)

Varse (kryqi)

Me ka humbur kryqi I kesaj varseje ne ambjentet e kinema cineplaxx teg. Do e vlersoja pafund nqs dikush e gjen te me kontaktoje sepse ka nje vlere shpirterore shume te madhe per mua.

Celsa makine

Nje cant e vogel me pampersa ka rene nga karroca e mbeses duke ecur ne kamez. Brenda ishin celsat e makines . Shperblim nese e rikthen dikush

Portofol i humbur

Me ka humb nje portofol ngjyre blu e erret,me karte identiteti,patente etj brenda me inicialet A.Q. Personi qe e ka gjete ka edhe nje shperbim.

Biciklete e vejdhur ne Tirane mbrapa LSI

Bicikleta eshte vjedhur ne oren 21:45. Personi eshte kapur nga kamerat dhe kerkoj ndonje informacion nese e njihni nga video apo nese e keni pare ne rruge. Per cdo info ju lutem me kontaktoni ne 0683121861 flm.

aty

alert('hedho') hedho

'*drop database'"

asd

Portofol portokalli i humbur

Vitin e kaluar (korrik 2021) kam humbur portofolin ne vlore plazh i vjeter afer ish policise. Eshte ngjyre portokalli dhe ka zhgaravina stilolapsi ne te. Aty kisha te gjitha leket qe kisha mbledhur per operacion e motres. Kam ber raportim ne polici por der me sot asnje lajm dhe shpresa e fundit eshte ketu.

Maçok i humbur tek rezidenca "Kodra e diellit"

Maçok i humbur tek rezidenca "Kodra e diellit" Maçoku ka humbur më datë 23 Shtator. Ai quhet Leo, dhe është i pamësuar për të jetuar jashtë. Ai ështe ngjyrë gri/kafe me qime te gjata, dhe peshon rreth 8kg. Ju lutemi na kontaktoni nëse keni dijeni se ku ndodhet, apo nëse e shikoni. Ofrohet shpërblim për këdo që mund ta gjejë! Kontakt: 0683819727.

Filma

Mund te shikoni filma me titra shqip ne HD direkt ne telegram https://t.me/movieongram ose me username @movieongram

Me ka humbur kurva

Me ka humbur kurva

Humbur Portofol, celesa makine dhe shtepie

Kam humbur portofol me celsa makine celesa shtepie dhe para ne parkimin e City Park, sot prane City Park.tel 0692112031

Kam humbur portofilin ngjyre e zeze

Kam humbur portofolin ngjyre te zeze me emrin Indrit Kodra .Ju lutem kush ta gjeje te kontaktoje ne 0697727697 .Pjesen e parave qe ka brenda ti mbaje vete te me japi Patenten dhe Id Card .Faleminderit

Humbur Leje Drejtimi (Patente)

Ka humbut patenta n tirane afer pazarit t ri me inicialet G.K. Kush e gjen ka demshperblim.

KAM HUMBUR CELSA MAKINE DHE SHTEPIE

KAM HUMBUR ÇELSAT E MAKINES BASHK ME TE SHTEPIS TEK PARKU RINIA ELBASAN , PERBALL PICERI ZEMRAT E MIRA,
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat