Të Humburat

Mace e humbur don bosko

Esht humbur macoku ne don bosko ne qofte se e gjeni ju lutem telefoni

Tel:
393927455938

Qen!! Humbur lushnje

I humbur ne oren 10 ne lushnje

Tel:
0693060177

Portofol I humbur

Me ka humbur Portofol ne Elbasan zona e Parkut Rinia i cili vec lekeve ka Brenda dokumenta te rendesishme. Kush i gjen ju lutem te me kontaktoje kundrejt shperblimi!

Tel:
0683741563

Portofol

Me ka humbur portofoli brenda kisha karten e indentitetit dhe patenten me emrin Anxhela Llapushi dhe nje licenc pune infermierie me emrin Anxhela Hajri bashk me disa para.

Tel:
0684357411

[email protected]

Pershendetje te gjidhve me daten 17 11 2023. Me ka humbur nje qen ne kenete e durresit ju lutem shum ai qe e ka gjet te telefenoj ne ket nr 0684014144 ju lutem ma ktheni qen😭😭 edhe femit jan shum te lidhur pas qenint edhe ata e kerkojn qajn kam dy cuna binjak qe kerkojn qenin. Ju lutem ma ktheni qenin 😭😭😭😭 ai qe do e sille do e paguaj sa te doje ai do ka shberblej me gjith qef vetem ma sillni. Andersa ndodhet ne kenete e durresit lagja 17 tek xhamija Nur ju lutem dhe nje here ma sillni sa me shpejt ngaqe me qajn cunat e keni dhe foto qenin dhe flm te gjidhve 🙏

Tel:
0684014144

Telefon Samsung

Ne fluturimin e sotem dt 26.11.2023 Bergamo Tirane , na ka humbur nje telefon Samsung ne aeroplanin RyanAir. Ju luyem kush e gjen te na lajmeroje pasi kemi te dhena te rendesishme pune. Faleminderit!

Tel:
0693085955

Humbje telefonash

Pershendetje. Diten e sotme rreth ores 10 paradite jane harruar 2 telefona ne varrezat e Vlores(nje iphone dhe nje samsung). Ju lutemi nese i ka gjetur dikush, personi ofron nje shperblim shume te kenaqshem per ate qe i dorezon sepse ka informacione te rendesishme personale

Tel:
0697832750

Telefon Iphone 11

Pershendetje! Me ka humbur nje telefon Iphone 11 diten e djeshme me dt 25.11.2023 rreth ores 11:15-11:20 ne Kamez prane sheshi ose me sakte ne segmentin (nga gazetat deri tek busti i Nene Terezes. Do ju lutesha kush e ka gjetur te me ndihmoje qe ta ktheje sepse e kam shume te rendesishem per punen qe bej, Do ju jem mirenjohes per gjetjen e tij Nese gjendet ose ma ktheni do keni shperblim kundrejt nje pagese Nese ka arsye dhe doni te jeni anonim ju lutem kontaktoni ne nr e tel 0685490340 dhe mund ta lini ne ndonje vend ku ju duket e arsyeshme Ju falenderorj per mirekuptimin

Tel:
0685490340

Portofol

Ka humbur nje portofol diten e sotme ne zonen e durresit. Portofoli ka sende personale passaporte britanike dhe karta personale te nje gruaje me mbiemer Tosku Ka shperblim per kedo qe mund ta gjej.

Tel:
0694046313

Cante me ilace per djalin 2 vjec

Me ka humbur ne Elbasan 1 Cant me ilacet e cunit brenda .cunit 2 vjec te cilat ilacet jan shum te rendesishme per te .ju lutem kush e ka gjetur te ma kthej.respekte

Tel:
0676915447

Te humbura

Pershendetje Me kan humbur nje kuti kufjesh airpods Te zogu zi te te trianabank ose te rruga e durrsit kush mund ti ket gjetur po qe se do ti kthje se nuk i hyne ne pun

Tel:
0692271187

Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol sot pasdite ne Elbasan Ka brenda para dhe dokumente Kush e gjen ju lutem me informoni

Tel:
0692240258

Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol rreth ore 15:30 sot tek rruga sulejman delvina pa dal tek kryqzimi i vodafonit Portofoli ka pas brenda id dokumenta dhe nje sasi lekesh

Tel:
693616499

[email protected]

Pershendetje te. Gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durresit ne lagjen 17 tek xhamua nur qeni eshte humbur me date 17 11 2023 diten enter ne mengjes ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni kam dt femi te vegjel qe ishin lidhur shum pas qenit edhe tani e kerkojn edhe qajn thon dua qenin ju lutem ai qe e ka gjet. Apo dikush ja kan dhen. Ju lutem shum ma ktheni qenin dhe njehere hu lutem. Ai qe do. E sille do e paguaj dy fish vetem ma sillin te dergoj nr e WhatsApp 0684014144 ky eshte nr I'm qe ju do me telefenoni flm dhe njehere

Tel:
0384014144

[email protected]

Pershendetje te gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durrsit ju lutem ai qe e ka gjet do e paguaj sa te doje ai. Vetem ma ktheni qenin kam dy femi te vegjel qe e kerkojn edhe qajn cunat thon dua qenin me telefon ne kete nr 0684014144 ne WhatsApp

Tel:
0684014144

[email protected]

Pershendetje me ka humbur nje qen ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni ai qe do e sille qenin do e paguaj sa te dojn ai personi vetem ma sillni une ndohem ne kentet e durrsit ne lagjen 17. Ketu me ka humbur qeni mua kam dy femi te vegjel ata e duan qenin edhe e kerkojn tu qa ju lutem me ktheni qeni. Te dergoj nr e WhatsApp 0684014144

Tel:
06840141441

Pershendetje me ka humbur qenushi ne zonen koder kamez e ka pare dikush??

Me ka humbur qenushi ne zonen koder kamez!!

Tel:
0695344087

Me Ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit

Me ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit ose mund te ket Rene Tek shkolla Bajram Curri Brenda Ka Pas patent Kart ID Dhe nje shum monetare Ju lutem vetem dokumentat me duhen leket ti mbaj SE me patent jam I punsuar Ka dhe nje shpreblim nga ana ime ju lutem 🙂

Tel:
0692347611

Humbje portofoli

Me ka humbur nje portofol i zi ne rrugen dom bosko shkoder nese dikush e ka gjetur me nevojiten dokumentet leket mund ti mbaj dhe mund te jap nje shperblim tjeter

Tel:
0696845517

HUMBJE PORTOFOL

Ka humbur portofili ngjyr bezh rruga nga 21 per te zogu i zi.

Tel:
+355 68 20 52 050
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat